Prečo využiť služby bytového architekta

Zariadenie interiéru si vieme navrhnúť aj sami. No často nemáme prehľad o módnych trendoch v bývaní, materiáloch či doplnkoch, ktoré sú na trhu k dispozícii. Ak chcete, aby vaše bývanie ohúrilo každú návštevu dokonalým vkusom, máme pre vás jeden tip na to, ako to dosiahnete.

Prečo využiť služby bytového architekta
Prečo využiť služby bytového architekta (Foto: kuchyneprunus.sk)

Bytový architekt

Služby bytového architekta sa na Slovensku zatiaľ veľmi nevyužívajú. Ak sa ich však rozhodnete využiť, iste neoľutujete. Bytový architekt neprinesie do vášho bývania len svoj vkus a cit pre zladenie jednotlivých prvkov. Prinesie toho oveľa viac.

Dobrý bytový architekt má prehľad o aktuálnych módnych trendoch a ponuke nábytku či doplnkov na trhu. Pri návrhu interiéru si najskôr vypočuje, aké sú vaše predstavy. Potom vám prinesie nápady na ich realizáciu s ohľadom na vaše finančné možnosti a samozrejme aj na váš osobitý vkus.

Tu sa jeho práca ani zďaleka nekončí. Vytvorené 3D návrhy budete spolu dolaďovať, až kým nebudete celkom spokojný. Odporučí vám tiež dodávateľov a postará sa o časový plán potrebných úprav. Môžete tiež využiť len niektoré z jeho služieb. Môžete si tiež vybrať, či mu zveríte zariaďovanie celého domu alebo len jeho časti či jednotlivých miestností.

Luxusný návrh interiéru

Ak máte radi luxusný vzhľad interiéru, iste sa do zariaďovania nepúšťajte sami. Laikovi sa ľahko môže stať, že neodhadne vzájomné pôsobenie jednotlivých prvkov a miestnosť už nebude pôsobiť vkusne, ale gýčovo. Vyvarujete sa tomu využitím služieb profesionálov. 3D luxusný návrh interiéru vám pomôže, aby ste si lepšie prestavili, ako bude miestnosť vyzerať v realite. Profesionálni dizajnéri vám tiež poradia, aké materiály použiť, ako ich zladiť a ktoré prvky je najlepšie nechať vyniknúť. Budete tak môcť vopred odhaliť skryté nedostatky a návrh doladiť.

Luxusný návrh interiéru sa postará o jedinečný a originálny vzhľad vášho bytu alebo domu. Tak, aby ste s vaším bývaním boli spokojný.

Text:PR