Vane do kúpeľne. Biele sú stále najvyhľadávanejšie

Vaňa prináša pocit luxusu do každej kúpeľne. Ak ste pôžitkár, alebo máte malé deti tak je biela vaňa to najlepšie. Ak zvolíte bielu vaňu v kúpeľni môžete následne v kúpeľni kombinovať doplnky v akejkoľvek farbe, tu sa medze nekladú.

Vane do kúpeľne. Biele sú stále najvyhľadávanejšie
Vane do kúpeľne. Biele sú stále najvyhľadávanejšie

Ak sa pozrieme na to, čo sa vyhľadáva pomocou najznámejšieho vyhľadávača, trend je jasný. Biele sú stále najvyhľadávanejšie. Opierame sa o čísla na Slovensku. Zrejme len málokto z nás by hľadal iné ako biele vane, či hľadal iné alternatívy.

Akú vaňu si vybrať?

Deti majú dostatok priestoru na každodenné šantenie, a vy si užijete jednoduchú údržbu. Vybrať si môžete aj minivaňu alebo niektorú z vaní, ktoré majú dostatočne široké a ploché dno a doplňte ju sprchovou zástenou. Ich veľkosť začína už na 150 x 75 cm, a tak na malej ploche získate priestor na kúpanie aj sprchovanie.

Uprednostnite štandardný rovný či asymetrický model. Vyhnite sa obmurovaniu. Obmurovky lícujte s hranami vane, vaňu inštalujte najlepšie priamo k stenám. V móde už nie sú ani výklenky na odkladanie šampónov. Použite radšej štýlové police. Sú rovnako užitočné, zároveň sa lepšie udržiavajú.

Foto: unsplash.com